Pro děti

Letní týdenní kurz

Prázdninová varianta pro děti pracujících rodičů. Děti se budou účastnit několikadenního programu v rámci lezecké stěny. Budou lézt, hrát hry, provozovat i jiné pohybové aktivity. Za pěkného počasí se chodí ven na čerstvý vzduch a jede se na jednodenní výlet na skály. Dětem se budou věnovat instruktoři každý den tábora, vždy od 8 do 17 hodin. Předchozí zkušenosti dětí s lezením nejsou podmínkou.

Cena příměstského tábora na 5 dní činí 2400 Kč.

V ceně je zahrnut vstup, půjčovné a instruktor. Oběd si děti nosí vlastní nebo navštíví spolu s ostatními restauraci v areálu Jeremi. Cena obědu není v ceně, dětské menu s polévkou a nápojem jsme schopni zajistit za 80 Kč.

S sebou je dobré mít: přezůvky, sportovní oblečení, pití, svačinu, oběd (pokud se nebude stravovat v jídelně), hru, kterou si děti mohou o pauze zahrát, kartičku ZP nebo její kopii.

V den zahájení vyplní rodiče na recepci prohlášení o bezinfekčnosti.

 

Jednodenní kurz lezení pro děti

Tento kurz je zaměřen primárně na lezení. Není podmínkou předchozí zkušenost s lezením, takže může přijít i úplný začátečník. Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 15 let. Program je časově naplánován od 8 do 17 hodin, během tohoto času budou vaše ratolesti pod dohledem zběhlých instruktorů vyškolených dle metodiky akreditované MŠMT ČR.

Cena za jeden den činí 700 Kč. Minimální počet zúčastněných jsou 4 děti. Cena zahrnuje vstupné, půjčovnu a instruktora.

Děti se budou stravovat vlastním doneseným jídlem nebo spolu s instruktorem navštíví jídelnu v areálu Jeremi.

S sebou dítě potřebuje: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů o bezinfekčnosti. Dále je nezbytná pohodlné sportovní oblečení, přezůvky, láhev na pití a svačina.

Narozeninová oslava

Skvělý nápad pro nevšední oslavu narozenin! Nabízíme možnost pořádání párty přímo na lezecké stěně. Na průběh lezení budou dohlížet zkušení instruktoři. Děti si užijí 2 hodiny lezení a různých her a poté si mohou v prostoru restaurace sfouknout svíčky a nakrájet dort. Občerstvení je možné si donést vlastní nebo vám ho zajistíme v restauraci. S sebou na stěnu dítě potřebuje sportovní oblečení a přezůvky, vybavení rádi zapůjčíme.

Cena za služby jednoho instruktora je 320 Kč/h, přičemž se jejich počet určuje podle počtu dětí. Obvykle se jeden instruktor zvládne věnovat maximálně pěti dětem. V ceně není zahrnut vstup na stěnu a zapůjčení vybavení.

Aktuální vypsané termíny příměstských táborů a jednodenních kurzů naleznete ZDE.

Jednodenní kurz, oslavu narozenin nebo příměstský tábor objednávejte na mailu: kurzy@tr13.cz

Věci si mohou děti během kurzu ponechat v uzamčených skříňkách. Přesto nedoporučujeme děti vybavovat cennými předměty a většími finančními částkami. Za ztrátu nebo poškození těchto věcí neneseme odpovědnost.