Pro děti

Kromě kroužků pořádáme pro děti: 

Týdenní kurz - příměstský tábor

Prázdninová varianta pro děti pracujících rodičů. Děti se budou účastnit několikadenního programu v rámci lezecké stěny. Budou lézt, hrát hry, provozovat i jiné pohybové aktivity. Za pěkného počasí se chodí ven na čerstvý vzduch a jede se na jednodenní výlet na skály. Dětem se budou věnovat instruktoři každý den tábora, vždy od 8 do 17 hodin. Předchozí zkušenosti dětí s lezením nejsou podmínkou.

Cena kurzu na 5 dní činí 3350 Kč.

V ceně je zahrnut vstup, půjčovné a instruktor. Oběd si děti nosí vlastní nebo navštíví spolu s ostatními restauraci v areálu Jeremi. Cena obědu není v ceně, dětské menu jsme schopni zajistit za 85 Kč.

S sebou je dobré mít: přezůvky, sportovní oblečení, pití, svačinu, oběd (pokud se nebude stravovat v jídelně), hru, kterou si děti mohou o pauze zahrát, kartičku ZP nebo její kopii.

V den zahájení vyplní rodiče na recepci prohlášení o bezinfekčnosti.

Každý účastník kurzu má nárok na slevu 20 % na jednorázový nákup v našem obchodě. 

 

Jednodenní kurz lezení

Tento kurz je zaměřen primárně na lezení. Není podmínkou předchozí zkušenost s lezením, takže může přijít i úplný začátečník. Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 15 let. Program je časově naplánován od 8 do 17 hodin, během tohoto času budou vaše ratolesti pod dohledem zběhlých instruktorů vyškolených dle metodiky akreditované MŠMT ČR.

Cena za jeden den činí 700 Kč. Minimální počet zúčastněných jsou 4 děti. Cena zahrnuje vstupné, půjčovnu a instruktora.

Děti se budou stravovat vlastním doneseným jídlem nebo spolu s instruktorem navštíví jídelnu v areálu Jeremi.

S sebou dítě potřebuje: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů o bezinfekčnosti. Dále je nezbytná pohodlné sportovní oblečení, přezůvky, láhev na pití a svačina.

Každý účastník kurzu má nárok na slevu 10 % na jednorázový nákup v našem obchodě. 

 

Narozeninová oslava

Skvělý nápad pro nevšední oslavu narozenin! Nabízíme možnost pořádání párty přímo na lezecké stěně. Na průběh lezení budou dohlížet zkušení instruktoři. Děti si užijí 2 hodiny lezení a různých her. S sebou na stěnu dítě potřebuje sportovní oblečení a přezůvky, vybavení rádi zapůjčíme. Po lezení může oslava pokračovat v restauraci JEREMI. Dort je možné donést vlastní, ostatní občerstvení si lze domluvit přímo v restauraci JEREMI. Salónek lze pronajmout za 400 Kč/hod. 50 % z celkové částky za pronájem lze využít ke konzumaci nápojů na baru JEREMI. 

Cena za služby jednoho instruktora je 320 Kč/h, přičemž se jejich počet určuje podle počtu dětí. Obvykle se jeden instruktor zvládne věnovat maximálně pěti dětem. V ceně není zahrnut vstup na stěnu a zapůjčení vybavení.

 

Pokud máte o oslavu zájem využijte náš poptávkový formulář.

Možnosti platby

Hotově i kartou

Na recepci stěny. 

 

Převodem na účet

Číslo účtu pro úhradu kroužků: 219331429/0600 (Moneta Money Bank)

Variabilní symbol pro jednodenní kurz: 300

Variabilní symbol pro týdenní kurz: 200

Do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte.

 

Aktuální vypsané termíny příměstských táborů a jednodenních kurzů naleznete ZDE.

Jednodenní kurz nebo příměstský tábor objednávejte na mailu: kurzy@tr13.cz

Věci si mohou děti během kurzu ponechat v uzamčených skříňkách. Přesto nedoporučujeme děti vybavovat cennými předměty a většími finančními částkami. Za ztrátu nebo poškození těchto věcí neneseme odpovědnost.