STĚNA + BOULDER
Základní (Kč)
Student (Kč)
Dítě, senior, ZTP (Kč)
pondělí - pátek
200
170
150
Sobota, neděle, svátky
200
170
150

 

 

Karty, čipy

Karta Čip
50 Kč 80 Kč

Každý návštěvník sportoviště si zakoupí kartu nebo čip, který slouží pro uzamčení skříňky a pro vstup na stěnu. Lze je použít i pro další sporty v Jeremi a nově i na BigWallu ve Vysočanech. Čipy a karty jsou nevratné. Při ztrátě či zapomenutí je nutné si médium zakoupit nové.

Půjčovna lezeckého vybavení

Vybavení
Cena (Kč)
Lezečky
60
Úvazek
40
Lano
70
Jistítko (kyblík, Gri-gri, Click-up) a karabina
30
Magnesium
20
Brýle pro jištění
50

Poznámky k ceníku

NA RECEPCI I V OBCHODĚ PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY.

Nezletilé osoby (děti starší 15 let a mladší 18 let) mohou lézt sami na stěně pouze v případě, že odevzdali písemný souhlas vyplněný zákonným zástupcem, kde rodič (nebo jiný zákonný zástupce) přebírá plnou odpovědnost. Bez vyplněného souhlasu nebude vstup nezletilému bez doprovodu dospělého umožněn.

Studentská sleva je poskytována od 16 do 26 let při předložení platného studentského průkazu (ISIC, potvrzení o studiu prokazující studium v daném školním roce) .

Děti do výšky postavy 85 cm mají vstup zdarma. Dětské vstupné je možné uplatnit od výšky postavy 85 cm (cca 3 roky) do 15 let. Pro více informací o pohybu dětí na stěně a boulderu čtěte, prosím, provozní řád.

Seniorské vstupné je poskytováno osobám starším 60 let. ZTP mají při předložení průkazu zvýhodněné vstupné.

Od 1. prosince 2016 je doba pobytu na jeden vstup prodloužena ze tří na pět hodin. Po uplynutí této doby je návštěvník povinen si zakoupit nový vstup dle pásma, ve kterém si následný vstup kupuje.

Skupiny 10 a více osob, prosím, hlaste předem na info@tr13.cz

 

Depozit

Základní vstupné platíte vždy jednorázově před začátkem sportovní aktivity. Jeho výše je uvedena v ceníku. Máte možnost si na svůj účet dobít depozit, z něhož hradíte vstupné. Peníze se dobíjí na zvýhodněný tarif na recepci částkou minimálně 1000 Kč nebo přes účet v rezervačním systému Jeremi. Při návštěvě lezecké stěny lze z depozitu hradit pouze vstup jedné osoby. Ze zvýhodněného tarifu nelze platit službu instruktora nebo půjčovné vybavení. Zvýhodněný tarif je určen pouze pro plné vstupné (dospělý) a studenty. Pro čerpání studentských cen je nutné se prokázat potvrzením o studiu před zřízením zvýhodněného tarifu a maximální věk studenta 26 let včetně.

Bonus za čerpání ze zvýhodněného tarifu, který se počítá za kalendářní měsíc a na účet klienta se připisuje poslední den v měsíci

  • čerpáním 1000 až 2500 Kč/měsíc získáte na svůj účet 10 % z částky
  • čerpáním více než 2500 Kč/měsíc získáte na svůj účet 20 % z částky
  • PLATÍ Z VEŠKERÉHO ČERPÁNÍ V CELÉM CENTRU

Jednotlivé tarify není možné spolu kombinovat, k úhradě služby lze vždy použít pouze jeden vybraný tarif.

Nevyčerpaný depozit je nevratný. Kompletní info o depozitu.