Info o závodě

V sobotu 28. ledna 2017 se na Třináctce ve sportovním centru JEREMI v pražských Stodůlkách uskuteční první závod od březnového otevření této lezecké a boulderové stěny. Na největším boulderu široko daleko bude pro závodníky připraveno 50 vymazlených boulderů v obtížnosti V0 - V10. Závod je tedy určen pro širokou veřejnost. Úkolem bude vylézt co nejvíce problémů na co nejméně pokusů. Přijďte si zasoutěžit a pořádně zaboulderovat. Garantujeme, že si zaleze opravdu každý. K maximálním sportovním výkonům bude hrát hudba a povzbuzovat  vás bude speaker.

Čas konání akce: 28. ledna 11:00 – 19:00 hodin
Prezence: od 11:00
Závod: 12:00 – 18:00
Vyhlášení výsledků: od 18:30

Registrace a startovné: startovné 250 Kč (vstup v ceně). Registrace bude možná i v průběhu závodu. Zvýhodněná předregistrace za 200 Kč na recepci lezecké stěny do 25. ledna. Závodníky, kteří navštíví Třináctku poprvé, upozorňujeme, že je předem nutné provést registraci. Registrovat se můžete přímo na místě nebo z domova na tomto odkazu: http://jeremisport.cz/accounts/new

Kategorie: ve dvou kategoriích budou vedle sebe závodit muži a ženy. Minimální věk pro účast je 15 let. Jako speciální kategorii vyhlásíme nejlepší smíšené dvojice muž-žena.

Vítězové a ceny: pro vítěze jsou připraveny diplomy, věcné ceny a poukazy do lezeckého krámku. Po vyhlášení nejlepších proběhne losování všech účastníků o ceny.

Stavěči: za kvalitu a lezitelnost boulderů ručí kvarteto architektů ve složení Vilda Chejn, Viktor Pařízek, Olin Klapal a Cyril Kratochvíl

ŽOLÍKOVÉ BOULDERY: bezhlavé přelézání kupy boulderů před vypršením časového limitu naruší žolíkové bouldery, které přinesou přelezcům do kapsy pár kaček. Výše bonusu závisí na počtu pokořitelů bonusových boulderů. Zvlášť muži a ženy!

Adresa: SC  JEREMI – Lezecká stěna Třináctka,  Jeremiášova 2581/2, 150 00 Praha 5 – Stodůlky www.stenastodulky.cz

Více informací o závodu můžete očekávat v nejbližších dnech.

Partneři závodů: TR-walls, Ocún, Beal, Lezec.cz, SC Jeremi