Kurzy pro začátečníky

Jednorázový instruktor

Pokud jste v naší nabídce nenašli to pravé ořechové, nabízíme jednoduchou alternativu. Ozvěte se a domluvíme vám jednorázové lezení s instruktorem, které vás k ničemu nezavazuje. Vylezete si pár cest, seznámíte se s tím, co k tomu potřebujete a instruktor vám v případě zájmu doporučí jeden z našich kurzů.

Optimální délka lezení jsou 2 hodiny, ale pokud si myslíte, že zvládnete více, není to problém. Jeden instruktor se zvládne věnovat maximálně 4 lidem, ale není problém celou lekci více individualizovat. Pouhé 2 hodiny lezení úplného začátečníka nenaučí bezpečnému pohybu na stěně a jištění jiné osoby!

Kurz lezení s lanem (5x2h)

Chcete začít lézt a nevíte jak na to? Přihlašte se do začátečnického kurzu. Seznámíme vás s lezeckými pomůckami, osvojíte si správný způsob komunikace, naučíte se správně jistit a pohybovat se v lezeckých cestách. Každý si najde svou obtížnost cesty, na kterou stačí. Přidanou hodnotou můžou být noví přátelé se stejným zájmem, jenž na kurzu potkáte.

Kurz bouldering (5x90min)

Sportovní disciplína srovnatelná s lezením na laně. V tomto kurzu se naučíte pracovat se svým tělem a jeho těžištěm a také účelně využívat svých silových předpokladů. V neposlední řadě vás seznámíme s boulderovou klasifikací, která je od té na stěně trošičku odlišná.

 

Pokud máte zájem o kurz a nechcete být ve skupině sám/sama, napište nám a my se pokusíme sehnat dalšího zájemce, případně kurzy spojit.

Služba Cena
Jednorázový instruktor 380 CZK/h (2 a více hodin v kuse 320 CZK/h)
Kurz pro začátečníky LEZENÍ S LANEM (cena zahrnuje služby instruktora, vstupné a půjčovnu)
Lezení s lanem 5x2 hodiny (inviduál) 3 500 CZK
Lezení s lanem 5x2 hodiny (2 osoby) 2 300 CZK/osoba
Lezení s lanem 5x2 hodiny (3 osoby) 1 900 CZK/osoba
Lezení s lanem 5x2 hodiny (4 osoby) 1 700 CZK/osoba
Kurz pro začátečníky BOULDERING (cena zahrnuje služby instruktora, vstupné a půjčovnu)
Bouldering 5x90 min. (individuál) 2 500 CZK
Bouldering 5x90 min. (2 osoby) 1 600 CZK/osoba
Bouldering 5x90 min. (3 osoby) 1 300 CZK/osoba
Bouldering 5x90 min. (4 osoby) 960 CZK/osoba

Kurz jištění pro rodiče

Děti už nemusí lozit jen jednou týdně dvě hodiny na dětském kroužku. Dost bylo hlídání dětí na boulderu, když chtějí jít na lano a vy neumíte bezpečně jistit!

Nyní můžete vyrazit na stěnu jako rodina! Jestliže si nejste jisti vašimi jističskými schopnostmi, je tu pro vás speciálně připravený kurz jištění pro rodiče. Kurzu se účastníte spolu s dětmi a učíte se techniky jištění na laně. Po absolvování kurzu už nemusíte mít pochyby o vašich schopnostech a nic vám nebrání v tom udělat si s dětmi hezký den na lezecké stěně.

Na výběr jsou dvě délky kurzu. Buď absolvujete dvě dvouhodinové lekce nebo tři po devadesáti minutách. Chcete ušetřit nějaké peníze? Zamluvte si kurz spolu s další rodinnou dvojicí! Ceny najdete v přiloženém letáku. Uvedená cena platí pro jednu dvojici a je v ní zahrnuto vše - instruktor, vstup na stěnu a půjčovné vybavení.

 

Služba jistič

Ideální řešení pro ty, kterým odpadl parťák nebo nemají s kým trénovat na překližce. Napište třeba na kurzy@tr13.cz a domluvte si instruktora jako jističe - a třeba i na tentýž den! Další lezení si dohodnete už přímo s ním, třeba po telefonu. Hodinová sazba jističe je 250 Kč.

Máte zájem o instruktora, kurz nebo kroužek? Pište na mail: kurzy@tr13.cz