Kurzy pro začátečníky

Jednorázové lezení s instruktorem

1 lekce s instruktorem na laně nebo boulderu, které vás k ničemu nezavazuje. Vylezete si pár cest (boulderů), seznámíte se se základní technikou pohybu na stěně, vybavením a instruktor vám v případě zájmu doporučí jeden z našich kurzů.

Optimální délka lezení na laně jsou 2 hodiny (na boulderu 90 minut), ale pokud si myslíte, že zvládnete více, není to problém. Jeden instruktor se zvládne věnovat maximálně 4 lidem, ale není problém celou lekci více individualizovat. Za jednu lekci se úplný začátečník nenaučí bezpečnému pohybu na stěně a jištění jiné osoby!

Kurz lezení s lanem (5x2h)

Chcete začít lézt a nevíte jak na to? Přihlašte se do začátečnického kurzu. Seznámíme vás s lezeckými pomůckami, osvojíte si správný způsob komunikace, naučíte se správně jistit a pohybovat se v lezeckých cestách. Každý si najde svou obtížnost cesty, na kterou stačí. Přidanou hodnotou můžou být noví přátelé se stejným zájmem, jenž na kurzu potkáte.

Kurz bouldering (5x90min)

Bouldering je silovější forma lezení bez lana. V tomto kurzu se naučíte pracovat se svým tělem a jeho těžištěm a také účelně využívat svých silových předpokladů. Na kurzu boulderingu se kromě základní techniky lezení naučíte bezpečně padat a v neposlední řadě vás seznámíme s boulderovou klasifikací, která je od té na stěně jiná.

 

Pokud máte zájem o kurz a nechcete být ve skupině sám/sama, napište nám a my se pokusíme sehnat dalšího zájemce, případně kurzy spojit.

Služba Cena
Jednorázový instruktor 400 CZK/h (600 CZK/1,5h; 700 CZK/2h ),
Víkendový příplatek 150kč/h na instruktora
Kurz pro začátečníky LEZENÍ S LANEM (cena zahrnuje služby instruktora , vstup a půjčovnu; není zahrnut víkendový příplatek; platba předem převodem)
Lezení s lanem 5x2 hodiny (individuál) 4 700 CZK/osoba
Lezení s lanem 5x2 hodiny (2 osoby) 3 300 CZK/osoba
Lezení s lanem 5x2 hodiny (3 osoby) 2 900 CZK/osoba
Lezení s lanem 5x2 hodiny (4 osoby) 2 500 CZK/osoba
Kurz pro začátečníky BOULDERING (cena zahrnuje služby instruktora, stup a půjčovnu; není zahrnut víkendový příplatek; platba předem převodem)
Bouldering 5x90 min. (individuál) 3 600 CZK/osoba
Bouldering 5x90 min. (2 osoby) 2 700 CZK/osoba
Bouldering 5x90 min. (3 osoby) 2 400 CZK/osoba
Bouldering 5x90 min. (4 osoby) 2000 CZK/osoba

Máte zájem o instruktora nebo kurz? Využijte náš poptávkový formulář, dotazy pište na kurzy@tr13.cz