Děti: Týdenní kurz (příměstský tábor)

Tento kurz je určen pro děti ve věku 6-15 let. Děti se budou účastnit několikadenního programu v rámci lezecké stěny. Budou lézt, hrát hry, provozovat i jiné pohybové aktivity. Za pěkného počasí se chodí ven na čerstvý vzduch a jede se na jednodenní výlet na skály. Dětem se budou věnovat instruktoři každý den tábora, vždy od 8:30 do 17:00. Předchozí zkušenosti dětí s lezením nejsou podmínkou.

Cena kurzu na 5 dní činí 3350 Kč.

V ceně je zahrnut vstup, půjčovné a instruktor. Oběd si děti nosí vlastní nebo navštíví spolu s ostatními restauraci v areálu Jeremi. Cena obědu není v ceně. 

S sebou je dobré mít: přezůvky, sportovní oblečení, pití, svačinu, oběd (pokud se nebude stravovat v jídelně), hru, kterou si děti mohou o pauze zahrát, kartičku ZP nebo její kopii.

V den zahájení vyplní rodiče na recepci prohlášení o bezinfekčnosti. Příchod je možný vždy mezi 8:00 a 8:30.

Každý účastník kurzu má nárok na slevu 20 % na jednorázový nákup v našem obchodě. 

Termín: jarní prázdniny pro Prahu 1 - Prahu 5

17.2. 2020 - 21.2.2020

Platba

Převodem na účet (min 3 dny předem)

Číslo účtu pro úhradu kurzu: 219331429/0600 (Moneta Money Bank)

Variabilní symbol pro týdenní kurz (příměstský tábor): 200

Do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte.

V případě zrušení účasti dítěte ve lhůtě kratší než 1 týden před začátkem kurzu je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu. 

Věci si mohou děti během kurzu ponechat v uzamčených skříňkách. Přesto nedoporučujeme děti vybavovat cennými předměty a většími finančními částkami. Za ztrátu nebo poškození těchto věcí neneseme odpovědnost.