Skalní lezení

Letos jsme pro Vás opět připravili kurzy lezení na skalách. Tentokrát poprvé ve spolupráci se stěnou BigWall.

Během jednoho dne se dozvíte základy o pohybu v přírodním terénu. Seznámíte se s potřebným vybavením a jeho použitím. Naučíte se ovládat dovednosti nezbytné pro pohyb na skalách jako je zrušení vratného bodu, štandování, slaňování. Skalní kurzy budou probíhat vždy v rámci celého dne od 9 do 16 hodin v předem určené skalní oblasti. Doprava na místo vlastní.

 

Předchozí zkušenosti s lezením: Na skály rádi vyrazíme s lezci, kteří mají za sebou alespoň začátečnický kurz 5x2 nebo individuální dlouhodobý trénink s instruktorem.

Nemáte? Neváhejte si vzdělání doplnit a vyrazit do terénu. 

 

CENA JEDNODENNÍHO KURZU LEZENÍ NA SKALÁCH
9.00-16.00 3800 Kč *

* Kurz je koncipován pro 4 osoby na 1 instruktora, cena tak vychází na 950 Kč/os. Rádi vyrazíme i s dvojicí, pak je potřeba počítat s cenou 1900 Kč/os.

V ceně je zahrnuta péče kvlifikovaného instruktora a zapůjčení vybavení pro pohyb ve skalním terénu (přilba, lana, smyčky, jistící pomůcky a expressky).

 

INFORMACE K PLATBĚ

 Částku za kurz je nezbytné zaplatit převodem na bankovní účet 206 765 033/0600 minimálně 1 týden před konáním akce. Do poznámky prosím uveďte své jméno. Pokud se na kurzu domlouváte s krátkým časovým předstihem, je třeba zaslat na kurzy@big-wall.cz potvrzení o zadání platby. Při neúčasti na akci bez omluvy, případně pokud se z akce omluvíte méně než 48 hod. před domluveným termínem, uhrazená částka propadá a nevzniká nárok na náhradní termín. V případě nepřízně počasí bude vypsán náhradní termín. 

 

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ TERMÍNY

Termíny Obsazenost
27. 4. 2019 A 0 volných míst
27. 4. 2019 B 4 volná místa
25. 5. 2019 A 4 volná místa
25. 5. 2019 B 4 volná místa
1. 6. 2019 A 4 volná místa

JAK SE PŘIHLÁSIT?

V případě zájmu o lezení na skalách vyplňte prosím informační formulář. Berte prosím ohled na aktuálně vypsané termíny skalního lezení.

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na kurzy@big-wall.cz, nebo na 734 112 468.

 

CO S SEBOU?

Jídlo a pití na celý den - sámoška obvykle za skalní stěnou nebývá... 

Pohodlné sportovní oblečení - doporučujeme kalhoty v délce pod kolena, kopanci do skály se ze začátku málokdo vyhne

Lezecké vybavení - nutností jsou vlastní lezečky, ostatní (přilba - lezecká!, sedák, jistící set, odsedka, prusík, lano) rádi zapůjčíme