Multisport – ukončení spolupráce

K datu 31.3.2019 kompletně rušíme tarif Multisport, který jsme dosud na TŘINÁCTCE poskytovali prostřednictvím Jeremi Sport. Od 1.4.2019 nebude možné na naší stěně kartu Multisport použít.
Níže uvádíme vyjádření Jeremi Sport k ukončení spolupráce se spol. MultiSport Benefit, s.r.o. S tímto vyjádřením se plně ztotožňujeme.

I přestože jsme ze spolupráce se společností Multisport měli zpočátku velkou radost, po dlouhém zvažování jsme se rozhodli naši spolupráci ukončit.
Důvodem ukončení spolupráce se společností Multisport je, že jsme ani po dlouhých jednáních nedokázali najít společnou řeč a nedokázali jsme najít takové podmínky a nastavení vzájemné spolupráce, aby byly obě strany spokojené. Pokud bychom ve spolupráci se společností Multisport pokračovali, nedokázali bychom udržet úroveň a rozsah služeb, na které jste byli v Jeremi Sport/TŘINÁCTCE zvyklí.

Věříme, že ti z vás, kteří si nás oblíbili, nám svou přízeň zachovají a vyberou si z nabízených tarifů pro pravidelné návštěvníky naší stěny.

Publikováno v Aktuality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *