Proč je nutná registrace?

Mnoho z vás má dotazy na nutnost registrace při první návštěvě Třináctky. Někteří nesou nelibě sdělování kontaktních  a osobních údajů, jiným vadí doba nad tím strávená. Celá registrace vám zabere maximálně 2 minuty. Na otázku, proč se musí každý registrovat, Vám zodpoví vedení centra:

Vážení sportovní přátelé.

Vzhledem k přibývajícím dotazům sportující veřejnosti ohledně nutnosti registrace bychom Vám rádi podali následující vysvětlení.
Současná platná legislativa nám ukládá PROKAZATELNĚ seznámit klienta s provozním řádem a pravidly chování ve sportovním centru (tento provozní řád pro všechny druhy aktivit musí být schválen orgány státní správy a je jednou z podmínek udělení souhlasu k provozování centra). Klient má povinnost tento řád a podmínky dodržovat. Klientův prokazatelný souhlas lze zajistit dvěma způsoby. Klasickým způsobem, tj. smlouva a provozní řád jako příloha v písemné podobě, ale s osobními údaji klienta a kontrolou totožnosti při podpisu smlouvy, nebo modernějšího způsobu – uzavření smlouvy tzv. „elektronickou cestou“ (prostřednictvím WEB aplikace provozovatele), kterou jsme zvolili jako jednodušší. U této obdoby nákupu pomocí e-shopu jsou jedinými identifikátory klienta jeho ověřený e-mail a mobilní telefon. Proto musíme na správném zadání těchto identifikátorů trvat a bez správného zadání nemůžeme nechat klienta užívat centrum. Tyto údaje jsou používány výhradně dle pokynů klienta, které zadal při registraci. Doufáme, že tato zákonem vyžadovaná drobná překážka, kterou si odbudete  při prvotní registraci, nezkazí Vaší radost z návštěvy našeho centra.

            Vedení centra

Publikováno v Aktuality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *