Zvýhodněný tarif aneb trojitý bonus!

Chceš

  • se vyhnout frontě na recepci,
  • mít levnější vstupy,
  • kontrolovat stav peněz přes internet,
  • nenosit u sebe pořád peníze
  • a možnost rozhodnout se, zda jít na boulder nebo stěnu až po průchodu turniketem?

Pokud jsi odpověděl aspoň jednou ANO, je tu pro Tebe řešení v podobě zvýhodněného tarifu.

Jak to celé funguje?

Stačí si na recepci hotově nebo poukázkami dobít na svůj účet libovolnou částku od pětistovky výš a vyrazit lézt. A co ten zajímavý trojnásobný bonus? Nejlepší je to ukázat na příkladu:

Dobiješ si na zvýhodněný tarif 2000 Kč, rázem dostáváš bonus ve výši 2 % z nabité částky, máš tedy 2040 Kč. To jde, ne?

Jestliže to bylo tvé první dobití na zvýhodněný tarif, dostaneš ten den vstup zdarma na stěnu nebo boulder, takže až 130 Kč!

 

 

Celý kalendářní měsíc pak chodíš lézt na stěnu nebo na boulder a podařilo se ti utratit 1200 Kč. Supr, na konci měsíce se ti přičetlo zpět 120 Kč! Zpětně se ti tedy o pár korun zlevnily vstupy. 120 korun jsou 2 dopolední vstupy na boulder.

Žádný poplatek za zřízení tarifu se neplatí!

Platnost dobitých peněz je jeden rok. Propadnutá částka se dá znovu aktivovat dobitím dalšího finančního obnosu. Jestliže jsi tedy nebyl rok na stěně a propadlo Ti třeba 380 Kč, nic se neděje. Vložíš alespoň 500 Kč a máš na účtu opět 880 Kč.

Zvýhodněný tarif lze zřídit pro dospělé a pro studenty. Děti a senioři mají zlevněné jednovstupy permanentně. Peníze na vstupy může čerpat pouze jedna osoba, nelze odečíst více než jeden vstup nebo půjčovné. Zbytek peněz nelze z účtu vybrat.

 

 

Publikováno v Aktuality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *