Kurzy lezení pro začátečníky

Sportovní lezení se stává stále více populárním sportem. Lezecké stěny rostou jako houby po dešti a spolu s nimi bobtná lezecká komunita. Toužíš patřit mezi ty, kteří se na svět koukají z výšek a mnohdy i z míst, kam se BT (běžný turista) nedostane? Okusil jsi už lezení na stěně a potřebuješ si oživit či doplnit znalosti? Jestli jsi odpověděl ANO, tak se koukej přihlásit do našeho kurzu pro začátečníky!

Skoro novotou zářící lezecká stěna a bouldering ti ve spolupráci s našimi milými a zkušenými instruktory nabídnou super prostředí pro Tvé lezecké začátky. Rozsah kurzu je pět lekcí po dvou hodinách (v případě boulderu 90 minut) a je jen na tobě, za jak dlouho jsi schopný ho absolvovat.

V kurzu se třeba naučíš:

  • jak se udržet na stěně, aby tě to stálo co nejméně sil,
  • ukážeme ti, jak jistit lezce, aby nehodil podlahu,
  • co protáhnout před a po lezení, aby nic nebolelo,
  • jak se chovat na stěně, aby to všichni přežili ve zdraví

a mnoho dalších věcí, které jsou pro lezce nezbytné. Po absolvování kurzu lezení na laně nebo boulderingu už můžeš neohroženě nastoupit do cesty. Vše, co musíš udělat pro to, aby ses zařadil mezi ostatní úspěšné absolventy, je vybrat si vyhovující datum a čas a napsat zprávu na kurzy@tr13.cz. A vůbec na to nemusíš být sám! Skupinka může být jednočlenná (Ty) nebo celá rodinka o čtyřech členech. Anebo třeba kamarádi. Kompletní ceník nabízených kurzů najdeš TADY. studenti do 26 let včetně a děti mají slevu 10 % na celý kurz.

 

Publikováno v Aktuality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *